מה עוצר אותך?

אני בטוחה שצצה בראשכם המחשבה לתרגם את אתר האינטרנט שלכם לאנגלית, ובכך להפוך אותו לגלובאלי ונגיש לעוד המוני אנשים. משום מה, לא עלה בידכם לעשות זאת עדיין. אשמח להציג בפניכם כמה סיבות אפשריות לכך, ולהציע דרכי פתרון.

1. "נח לי ככה, למה להסתבך"- במרבית המקרים, תרגום אתר האינטרנט מצטייר בעינינו כדוב גריזלי אדיר מימדים. שאלות שאני נתקלת בהם על בסיס יומיומי הן "בשביל מה צריך את כאב הראש הזה?" "מה אני ירוויח מזה?"

תרגום הוא לא דוב. ואתם לא צריכים לעשות את העבודה. תנו את העבודה למומחה בתחום, וחכו לתוצאות.

2. פחד גבהים- טוב, אני לא מתכוונת ממש לפחד גבהים, אבל בהחלט מתכוונת לפחד שיש לאנשים רבים מתנופה וזינוק פתאומי של עצמם, ושל העסק.

איך מאבחנים את זה? פשוט מאד, אם אחד המשפטים הבאים נשמע מוכר:

לא אוכל לספק חומר לכל כך הרבה אנשים!

אני לא דובר את השפה...האם אצטרך מתורגמן צמוד?

מי אמר שיאהבו את הדברים שלי?

זיהיתם את עצמכם בשאלות הנ"ל? אתם לא לבד. אל דאגה, יש מקום למיסוס הפחד.

  • החליפו את השלילי בחיובי: יאתגר וירגש אותי לספק חומר לכל כך הרבה אנשים!

הקטינו את הדוב: רוב התקשורת בימינו נעשית דרך האינטרנט, ולכן מחסום שפתי לא יהווה בעיה חמורה.

החמיאו לעצמכם: הדברים / החומר שאני מספק הם איכותיים, והמון אנשים יהנו מהם!

3. פחד מאכזבה- השקעתם זמן, כח, ולעתים אף כסף בפרויקט שהיה קרוב לליבכם, והוא לא נסק כמו שציפיתם? יכול להיות שזו הסיבה שאתם מפחדים לנסות. אכזבה היא רגש עמוק וכואב, אבל בביזנס- המח שליט על הלב. אז ארזו את האכזבה הקודמת, או לחילופין, השתמשו בה כמנוף להצלחתכם. זכרו לא להאשים את עצמכם.

4. כסף, כסף, כסף- בואו נגיד את זה לפנים- הדאגה העיקרית של רובנו היא-כסף. דאגה לגיטימית בהחלט, אבל לא רלוונטית לתרגום אתרים.

בישראל ישנם המון מתרגמים מעברית לאנגלית, וטווח המחירים שלהם רחב מאד. כל עסק יכול למצוא מתרגם במחיר המתאים לכיסו, תלוי בסוג העסק. עסק ביתי עלול לבכר מתרגם פחות מנוסה, בתשלום פחות, ועסק או חברה גדולים, יכולים לשכור מתרגמים ברמה הגבוהה ביותר, כדי שיתרגמו את האתר במקצועיות הנדרשת.

צרו עמי קשר בטופס למטה, או ב0585425000 לייעוץ והצעת מחיר.

#תרגום #כתיבה #תרגוםאתר #כדאילתרגםאתר #למהלתרגםאתר #מתרגמיאתרים

Featured Posts
Posts are coming soon
Stay tuned...
Recent Posts